Mersin Ayaş Yemişkumu Apart Otel
×
  • Yemişkumu Adresi
  • +90 530 611 57 33

Mersin Pansiyonları

Biz Kimiz

Mersin Yemişkumu Apart Otel

Mersin Pansiyonları Tarsus, Yemişkumu ve Tece

Ümit Turizm San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2017'den beri Tarus'ta başlayıp Mersin Tece ve Yemişkumu'na kadar ilerleyerek Apart Otel, Otel, Hotel ve Pansiyonlarımızı genişleterek büyümeye devam ediyoruz.

Seyahat ve tatil amaçlı konaklamalarınızda rahat ve konforlu otel ihtiyaçlarınızda size hizmet sunmaktayız. Mersin Tarsus, Tece ve Yemişkumu'ndaki otellerimiz ile size unutulmaz bir konaklama ve tatil yapmanız temel hedefimizdir.

Tarsus'taki otelimiz doğal ortamı ile ziyaretçilerimizce beğeni kazanmaktadır. Ultra lüks otel olarak tanımladığımız, geniş, konforlu daireleri, güler yüzlü personeli ile size hizmet veren Tarsus Doğa Otel ve Restoranımız keyifli bir tatil ve dinlenme ortamı sunmaktadır. Restoranımız halka açık olup düğün, nişan, kına, sünnet, yemekli toplantı,davet gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Mersin Yemişkumu apart otelimizde de yazın ve denizin keyfini çıkaracaksınız. Güzel bir yaz tatili için, rahatlığı, konforu, temizliği ile tercihiniz olmak bizi mutlu edecektir. Tece'de yer alan Apart Dairelerimi yüzme havuzlu olup, denize sıfır konumda ve keyifle tatil yapabileceğiniz bir mekandır.

Hedefimiz Turizm ve Konaklama, Restoran sektöründe emin adımlarla ilerlerken, kaliteli, güvenilir hizmet sunmaktır. Rekabet ettiğimiz sektörlerde lider konumda olmak için her yeniliğe her gelişmeyi takip ederek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Mersin Pansiyonları

Kampanyalarımızı öğrenmek ve fırsatlarımızdan haberdar olmak için mail listemize kayıt olunuz.

Contact Us 2